Straż Miejska Partnerem V Festiwalu Rodziny
Luty 8, 2018
Hulakula partnerem 5 Festiwalu Rodziny
Marzec 21, 2018

Archery Games Partnerem V Festiwalu Rodziny

Archery Games to zupełnie nowa koncepcja sportowej rozrywki łącząca adrenalinę paintballa, dynamikę zbijaka oraz precyzję łucznictwa. Ogromne możliwości doboru form gier i zabaw do założeń wydarzenia. Przeżyj na własnej skórze niezapomnianą przygodę i weź udział w walkach łuczników.

1. Spogle:

Innowacyjne i nietypowe formy aktywnej rozrywki to nasza domena i pasja. Promujemy aktywności, które niedawno powstały lub w naszym kraju są jeszcze mało popularne. YOU.FO, Archery Games, Taspony to tylko niektóre ze sportów, którymi się zajmujemy. Naszym celem jest zachęcenie społeczeństwa do systematycznego uczestnictwa w kulturze fizycznej. Realizujemy to prezentując niesłychanie atrakcyjne formy spędzania aktywnie wolnego czasu.

linki:

www.archerygames.pl

www.youfo.pl

www.stowarzyszeniespogle.pl

2. Black Pearl Poppers:

Grupa pasjonatów tańca ulicznego. Zawodowi tancerze i zarazem instruktorzy jako ekipa w głównej mierze zajmuję się promocją tańca  Popping. Styl ten polega na tworzeniu iluzji poprzez rytmiczne poruszanie się do muzyki. Jest swego rodzaju parasolem obejmującym takie podstyle tańca jak Robot, Waving, Boogalo i wiele innych. Zajmujemy się organizacją warsztatów, zajęć i pokazów dla osób w każdym wieku.