Playmobil Partnerem 6 Festiwalu Rodziny
Czerwiec 3, 2019
AZS AWF Warszawa Partnerem 6 Festiwalu Rodziny
Czerwiec 3, 2019

AVON Cosmetics Polska Partnerem 6 Festiwalu Rodziny

Avon Cosmetics Polska,  powołany do życia w roku 1992. Konkurencyjność firmy wobec innych koncernów kosmetycznych płynie niewątpliwie z unikatowego kanału dystrybucyjnego i zapewnieniu klientom indywidualnej obsługi dostosowanej do ich oczekiwań.

W 1997 roku w Garwolinie powstała spółka Avon Operations Polska. Aktualnie jest ona jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk kosmetyków z centrum dystrybucyjnym w Europie. Kosmetyki produkowane w Garwolinie trafiają do ponad 59 krajów świata. Innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty powstają w oparciu o wiedzę, doświadczenie i receptury naukowców z Laboratoriów Avon w Suffern w USA. W fabryce Avon Operations Polska utrzymywane są najwyższe standardy produkcyjne zgodne z normą PN-EN ISO 22716. Uzyskany przez Avon w Garwolinie certyfikat zgodości z tą normą jest potwierdzeniem, że produkty są wytwarzane z zastosowaniem Dobrych Praktyk Produkcyjnych (ang. GMP- Good Manufacturing Practices), gwarantujących ich bezpieczeństwo i najwyższą jakoś.

Zapraszamy do stoiska Avon! Bądź Piękna i nie zależna!> Dla Mamy babci, cioci, taty, dziadka, wujka  na stoisku Avon czeka  szereg atrakcji :Zabieg SPA dla dłoniKatalog i próbki perfumPrezentacja  nowości AvonPorady konsultantkiMożliwość założenia konta by móc kupować z rabatamiStrefa relaksu na leżakach Na dzieci czeka :> Studio tatuażu AvonStolik z kolorowankamiBaloniki , naklejkiMalowanie buziekNa zakończenie Festiwalu w zostaną wylosowane upominku do odbioru w Złotych Tarasach .

Facebook
Twitter
Instagram