Centrum Medyczne Fundamenti partnerem 5 Festiwalu Rodziny
Marzec 21, 2018
Księgarnie TAK CZYTAM Partnerem 5 Festiwalu Rodziny
Marzec 25, 2018

Board For Kids Szkoła Surfingu i Deskorolki Partnerem 5 Festiwalu Rodziny

Od samego początku istnienia towarzyszy nam hasło Trzy Deski Jedna Pasja i tą pasją zarażamy wierząc, że #DeskaDajeRadość!

Warszawa to Szkoła Deskorolki i zajęcia dla dzieci już od 3 roku życia, zajęcia ogólnorozwojowe z deskorolką w tle, z naciskiem na dobrą zabawę i zaprzyjaźnienie się z deską! Deskorolka to nie tylko doskonała zabawa, to przede wszystkim sposób na aktywny rozwój Twojego dziecka! Szkoła Deskorolki w Warszawie to zajęcia grupowe i lekcje prywatne na różnych poziomach zaawansowania. Prowadzimy zajęcia w kilku lokalizacjach, jesteśmy w najważniejszych miejscach i projektach jak np. Zimowy Narodowy czy Ave Park. Prowadzimy warsztaty deskorolkowe podczas pikników i eventów w całej Polsce oraz organizujemy przyjęcia urodzinowe w stylu skate!

 

Podczas wakacji od kilku lat prowadzimy projekt na kempingu Chałupy 6 pod nazwą Szkoła Surfingu i Deskorolki. Codziennie prowadzimy zajęcia w autorskich blokach, poranny blok deskorolkowy i popołudniowy surfingowy. Nasze skate busy krążą po półwyspie i dowożą dzieci na zajęcia do skateparku do Władysławowa oraz na liczne surf spoty. Gdy tylko pojawia się dobry warun, przeprowadzamy surf szkolenia dla młodzieży i dorosłych, którzy są zachwyceni Bałtykiem i naszą kadrą!

Nasza codzienna działalność to nie tylko zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. To również a może przede wszystkim propozycja pomysłu na życie. Jednym z naszych celów jest współdzielenie pasji przez pokolenia! Nie ma piękniejszych obrazków od tych, gdy Rodzic z dzieckiem oddaje się wspólnej na przykład deskowej pasji! Deska łączy pokolenia podczas  organizowanych przez nas spotkań ze znanymi sportowcami, którzy opowiadają o początkach swojej kariery, o sukcesach ale również trudnych momentach w karierze sportowca. To niepowtarzalna okazja do zadawania pytań, dzielenia się swoimi historiami i spostrzeżeniami. Podczas spotkań często słyszymy jak dzięki nam i naszym zajęciom dziecko przełamało lęk przed wodą czy z a-sportowego małego człowieka zapałało miłością do deskorolki!

W tym roku startujemy z projektem Surf & Jiu Jitsu Camps i odpalamy pierwszą w naszej części Europy bazę, która połączy dwa sporty: surfing oraz Brazylijskie Jiu Jitsu. Obóz Surf and Jiu Jitsu to perfekcyjne połączenie dwóch dyscyplin sportowych kształtujących charakter młodych ludzi, uczących szacunku do drugiego człowieka i pokazujących pewien styl życia w zgodzie z naturą i drugim człowiekiem.

Tu nasza nowa strona:

www.boardforkids.pl

Facebook
Twitter
Instagram