Rodzinna Klubokawiarnia Praska rusza z ofertą edukacyjną od marca.
Luty 23, 2017
Fundacja Legii współorganizatorem Festiwalu Rodziny
Maj 11, 2017

Fundacja A.R.T. pomysłodawcą i współorganizatorem IV Festiwalu Rodziny

Fundacja A.R.T. www.fundacjaart.pl już po raz czwarty zainicjowała współpracę wielu organizacji, by wespół w zespół stworzyć rodzinne, aktywne spędzenie czasu.

Jaka jest misja organizowania festiwali rodziny –  misją jest edukacja Rodzin, jak aktywnie, bez wielkich nakładów finansowych oraz przy małych modyfikacjach w stylu życia scalić rodzinę, dać dzieciom więcej poczucia bezpieczeństwa i wzmocnić w nich poczucie własnej wartości. Projekt Festiwal Rodziny ma na celu zaktywizować rodziny, pokazać, jak ważnym jest spędzanie wspólnie wolnego czasu i jak niewiele wymaga to dodatkowego wysiłku. Nie przypadkowo na organizację wybierane są miejsca, chcemy, aby impreza miała charakter konkursu / Rodzinnej Olimpiady. Uczestnicy, którzy biorą w niej aktywnie udział zbierają punkty. Punkty zamieniają na los. A Każdy los WYGRYWA. Dzięki naszym wszystkim Partnerom udaje nam się zbierać fantastyczne nagrody, które z przyjemnością rozdajemy zwycięzcom.

Fundacja A.R.T. podczas Festiwalu rodziny przeprowadzać będzie animacje dla całych rodzin. Promować będzie również Rodzinną Klubokawiarnię Praską,  przywodząca na myśl ciepło i zapach kawy i herbaty, niezobowiązującej przestrzeni klubowej, miejsca pomocy i zajęć dla rodzin.

Od dziś do samego Festiwalu Rodziny będziemy przedstawiać naszych Partnerów, którzy  dołączyli do  święta całych rodzin, które już 10.06.2017 roku na Stadionie Miejskim Legii Warszawa