PlayMobile Partnerem Miasteczka Mikołaja i akcji: „Pakujemy sanie Św. Mikołaja
6 grudnia, 2021
Mały Inżynier Partnerem Miasteczka Mikołaja
7 grudnia, 2021

Fundacja Citi Handlowy Partnerem Miasteczka Mikołaja i akcji: „Pakujemy sanie Św. Mikołaja”

#przyjacielefundacji


Fundacja im. Leona Kronenberga Citi Handlowy po raz kolejny wspiera akcje Fundacji A.R.T. Tym razem wolontariusze Citi Handlowy mają pełne ręce roboty. Wcielili się w rolę elfów i pakują 160 paczek, które ufundowała Fundacja Kronenberga Citi Handlowy, a które Saniami Mikołaja pojadą do Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczo – Rewalidacyjnych w Ostródzie.


Podczas kiermaszu w Miasteczku Mikołaja będziecie mogli wraz z wolontariuszami Citi Handlowy malować i dekorować torby na prezenty!
Fundacja Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga powstała w 125. rocznicę otwarcia Banku Handlowego w Warszawie S.A. Za jej pośrednictwem #CitiHandlowy realizuje największe w kraju ogólnopolskie i lokalne programy będące wyrazem społecznej odpowiedzialności Banku.Fundacja wspiera działania na rzecz dobra publicznego w zakresie edukacji i rozwoju lokalnego.


Po raz kolejny jesteśmy Wam wdzięczni za Wasze dobre serca <3

Już w niedzielę Miasteczko Mikołaja przy Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej, na ul. Dąbrowszczaków 8.Bądźcie z nami od 13.-17.00 <3

Co będzie się działo, sami zobaczcie:

– zdobienie pierników

– robienie wystrzałowych bombek

– świąteczne eksperymenty

-„Misiowy szpital”

-malowanie toreb


Nie zabraknie też ozdób świątecznych, które będzie można zakupić, wspierając tym samym działania statutowe Fundacji A.R.T.

https://fundacjaart.pl/vi-miasteczko-mikolaja/ https://fundacjaart.pl/pakujemy-sanie-sw-mikolaja/

#fundacjaart #praskiecsr #mikołaj #prezenty #CSR

Facebook
Twitter
Instagram