Współpraca Kinoteki i portalu Manager na obcasach
9 grudnia, 2014
Mały Inżynier Partnerem Merytorycznym II Festiwalu Rodziny
20 kwietnia, 2015

Nagrody i firmy podczas Festiwalu Rodziny 2014

Uczestnicy, którzy wzięli aktywny udział  w imprezie zbierali punkty. Punkty zamieniali później na los.

Każdy los to wygrana.

Nagrodami były owoce, gadżety reklamowe, książeczki, arkusze do wspólnego kolorowania, gry planszowe, suplementy, kosmetyki, vouchery na rodzinne warsztaty, rodzinne wyjście do restauracji, basen, na kręgle.

 

 

Z przyjemnością przedstawiamy naszych Partnerów:

Agroturystyka  w siodle RADZIÓWKA www.radziowka.com.pl ufundowała nagrodę główną – weekend dla całej Rodziny:-)

radziowka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Fundacja A.R.T. www.przeciwprzemocy.pl ufundowała ekologiczne notesiki i pluszowe zabawki :-)

20141118_094145

 

 

 

 

 

20141127_101917

 

 

 

 

 

Portal Manager na obcasach www.managernaobcasach.pl  ufundował audiobooki :-)

20141118_094115

 

 

 

 

 

Firma Best Practice www.best-practice.pl ufundowała książki :-)

20141118_094156

 

 

 

 

 

Firma Nutrilite http://www.nutrilite.com/ przekazała  wartościowe pakiety suplementów dla całej rodziny :-)

nutri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Drops www.drops.compl – producent wysokiej jakości galanterii papierniczej przygotowała dla Państwa fantastyczne notesy :-)

38B Czarny38B Czerwony

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Gospodarstwo Sadownicze MB Monika Bankiewicz http://www.soki-naturalne.eu/sokimetne/o_nas/6,1.htm ufundowała soki naturalne oraz polskie zdrowe jabłka :-)

SOKIjabłka fb

 

 

 

 

 

 

 

 Idea Gifts ufundowała kolorowanki XXL :-)

AAAAAAA

 

 

 

 

 

 

 

Firma Gragamel www.gragamel.pl przekazała fantastyczne gry planszowe :-)

gringo_duzy

 

 

 

 

 

 

 

Leonardo School ufundowało  produkty Play & Learn marki Leonardo School wspierające naukę języka angielskiego w domu :-)

leonardo_shool

 

 

 

 

 

Dystrybutor kosmetyków AURA ufundował zestawy kosmetyków :-)

20141127_101651

 

 

 

 

 

20141127_101810

 

 

 

 

 

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne ufundowało fantastyczne książki:-)

1

 

 

 

 

 

 

 

 Nowy Teatr  ufundował vouchery na warsztaty „Coś z niczego”:-)

1111111

 

 

 

 

 

 

 

Fundacja DRABINA ufundowała multibooki EKOSFERA oraz książeczki dla dzieci :-)

drabina_logo_duze

 

 

 

 

Portal Qlturka.pl ufundował  10 kompletów książeczek dla dzieci :-)

qulturka

 

 

 

 

 

Fundacja Drabina ufundowała multibooki :-)

Ekosfera_LogoMultibooki to opowiadania edukacyjne zawierające animacje oraz interaktywne ćwiczenia, gry i zabawy. Cykl 4 książeczek skierowanych do dzieci 7-10 lat. Połączenie tego co najlepsze w tradycyjnej książce z atrakcyjnością elektronicznej rozrywki. Bohaterowie opowiadań to głodni przygód, ciekawscy i pracowici przyjaciele z podwórka, którzy próbują rozwikłać wiele zagadek związanych z miejscem ich zamieszkania. Co zrobić gdy na osiedlu pojawi się lis? Ktoś chce zabudować ich ukochany plac zabaw, skąd bierze się woda w kranie? Niesamowite przygody przeplatane są interaktywnymi zabawami i quizami.

Multibooki przygotowane w ramach projektu Ekosfera poruszają 4 następujące tematy:

PLANOWANIE MIASTA – czym jest urbanistyka i jaki jest wpływ miasta na naturę i natury na miasto? Powstawanie i rozwój miast oraz na czym polega planowanie przestrzenne? Jak ścieki i hałas wpływają na życie ludzi w mieście?

ZIELEŃ W MIEŚCIE – rola roślin w mieście, dlaczego są potrzebne i jak je chronić? Dlaczego ważne są parki, ogrody, zieleńce?

ZwierzętaZWIERZĘTA W MIEŚCIE – obecność w mieście zwierząt domowych i dzikich. Ochrona zwierząt oraz korzyści płynące z ich obecności. Jakie sytuacje powinny budzić zaniepokojenie? Życie zwierząt w mieście o różnych porach roku.

WODA W MIEŚCIE – wykorzystanie wody w mieście i sposoby jej oszczędzania. Rola rzek, jezior, stawów i oczek wodnych. Droga wody prowadząca z rzeki do kranów w domach.

Multibooki na PC można pobrać ze strony www.twojaekosfera.pl lub klikając w link: http://twojaekosfera.pl/MultibookEkosfera.exe

Multibooki na urządzenia mobilne z systemem Android są dostępne pod poniższymi linkami:

Woda w mieście – https://play.google.com/store/apps/details?id=org.drabina.nfos.mb4

Zieleń w mieście – https://play.google.com/store/apps/details?id=org.drabina.nfos.mb3

Zwierzęta w mieście – https://play.google.com/store/apps/details?id=org.drabina.nfos.mb2

Planowanie miasta – https://play.google.com/store/apps/details?id=org.drabina.nfos.mb1

Multibooki powstały w ramach projektu Ekosfera dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

logo_kolor_skrot

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

festiwal_rodzinny_logo_2

REGULAMIN „Olimpiady Rodzinnej” i losowania nagród.

POSTANOWIENIA OGÓLNE

  1. Olimpiada Rodzinna i losowanie nagród odbywają się podczas Festiwalu Rodziny organizowanego w Centrum Olimpijskim PKOL przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, w dniu 30 listopada 2014 roku w godzinach od 10.00 – 17.00.

2.Udział w Festiwalu Rodziny, Olimpiadzie Rodzinnej jest bezpłatny.

3. Organizatorami Festiwalu Rodziny i odbywającej się podczas niego Olimpiady Rodzinnej z nagrodami są: Fundacja   A.R.T.,   Fundacja Miejsce Kreatywne i Fundacja Koźmińskich.

4. Uczestnicy – w Olimpiadzie Rodzinnej może wziąć udział każda rodzina, która zarejestrowała udział w Festiwalu Rodziny poprzez stronę www.festiwalrodziny.pl oraz każda rodzina, która w dniu 30 listopada, w godzinach 10.00-17.00 przybędzie do Centrum Olimpijskiego PKOL i pobierze kupon konkursowy.

5. Olimpiada Rodzinna ma charakter konkursu. Uczestnicy, którzy wezmą aktywnie i rodzinnie udział w przygotowanych warsztatach/ zajęciach/zabawach o charakterze: edukacyjnym, rekreacyjnym i sportowym rodzinnie będą zbierać pieczątki na kuponie konkursowym. Po zebraniu określonej ilości pieczątek wezmą udział w losowaniu nagród. Każdy los oznacza wygraną.

6. Dane osobowe – dane osobowe uczestników loterii będą wykorzystywane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o   ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002r Nr.101, poz. 926 z późn. zm.). 

7. Dostępność regulaminu – pełna treść niniejszego regulaminu dostępna jest na stronie internetowej Festiwalu Rodziny www.festiwalrodziny.pl

ZASADY UDZIAŁU W OLIMPIADZIE RODZINNEJ I LOSOWANIU NAGRÓD.

8. Każda rodzina, spełniająca warunki określone w pkt. 4 i 5 powyżej, która chce wziąć udział w losowaniu nagród powinna:

– odebrać kupon konkursowy przy stoisku z nagrodami w Centrum Olimpijskim PKOL w dniu 30 listopada 2014 roku w godzinach 10.00-17.00. Rodziny, które zgłosiły udział poprzez stronę internetową: www.festiwalrodziny.pl odbierają kupon ze stempelkiem

– wziąć rodzinnie udział w przygotowanych w dniu 30 listopada 2014 roku, w godzinach 10.00-17.00 w Centrum Olimpijskim PKOL, warsztatach/zajęciach/zabawach, za które otrzymają jeden stempelek za jedną zabawę/warsztat/zajęcia na kuponie konkursowym

9. Ilość zebranych stempelków decyduje o rodzaju losowanej nagrody:

– po zebraniu 6 stempelków rodziny mają prawo do losowania nagrody zwykłej,

– po zebraniu 12 stempelków rodziny mają prawo do losowania nagrody głównej, kupon konkursowy wymieniają na los, na którym wpisane będzie: imię, nazwisko i telefon kontaktowy przedstawiciela pełnoletniego rodziny. Los należy wypełnić przed losowaniem, do godziny 16.00.

– rodziny, które zgłosiły udział poprzez stronę internetową www.festiwalrodziny.pl , mają prawo do losowania nagrody specjalnej po wypełnieniu przy stoisku promocyjnym losu, na którym wpisane będzie imię, nazwisko i telefon pełnoletniego przedstawiciela rodziny. Los należy wypełnić przed losowaniem, do godziny 16.00.

LOSOWANIE I ODBIÓR NAGRÓD

10. Każda rodzina może wziąć udział w dwóch losowaniach: nagrody zwykłej i nagrody głównej. Dodatkowo rodziny, które zarejestrowały udział poprzez stronę internetową: www.festiwalrodziny.pl biorą udział w losowaniu nagrody specjalnej.

11. Losowanie i odbiór nagród zwykłych odbywa się podczas Festiwalu Rodziny, w dniu 30 listopada 2014 r., w godzinach 10.00-17.00, przy stoisku z nagrodami. Losowanie nagrody zwykłej odbywa się poprzez wyciągniecie losu z numerem od 1 do 8. Każdemu numerowi przyporządkowane są określone nagrody, których lista wywieszona będzie przy stoisku z nagrodami w Centrum Olimpijskim PKOl

12.Losowanie odbiór nagród specjalnych odbędzie się podczas Festiwalu Rodziny, w dniu 30 listopada 2014 r., o godzinie 16.15 , przy stoisku z nagrodami.

13.Losowanie i odbiór nagrody głównej odbędzie się podczas Festiwalu Rodziny, w dniu 30 listopada 2014 r., o godzinie 16.30 , przy stoisku z nagrodami. Organizator wybierze spośród Uczestników osobę, która wylosuje los uprawniający do odbioru nagrody głównej. Jeżeli wylosowana rodzina będzie w Centrum Olimpijskim PKOL odbierze nagrodę osobiście. W przypadku gdy wylosowanej rodziny nie będzie w Centrum Olimpijskim PKOL Organizator zadzwoni na podany na losie numer telefonu i poinformuje o wygraniu nagrody głównej i sposobie jej odbioru. Jeżeli wylosowana osoba nie odbierze telefonu, losowanie zostanie przeprowadzone ponownie.

NAGRODY:

14. NAGRODA GŁÓWNA:

Voucher na spędzenie weekendu w siodle przez całą Rodzinę w gospodarstwie agroturystycznym  „RADZIÓWKA” www.radziowka.com.pl

15. NAGRODY SPECJALNE:

trzy kosze kosmetyków pielęgnacyjnych dla całej rodziny

16. NAGRODY ZWYKŁE

Facebook
Twitter
Instagram