Lidia Zamyłko poprowadzi zajęcia fitness podczas Rodzinnej Olimpiady Mikołajkowej
Październik 14, 2016
Archery Games przeprowadzi warsztaty na Rodzinnej Olimpiadzie Mikołajkowej
Październik 17, 2016

Ośrodek ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA Partnerem Rodzinnej Olimpiady Mikołajkowej

W tegorocznej VIII edycji konkursu kapituły HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE, ogólnopolskiej kampanii  której celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku, zgłoszonych do konkursu zostało 66 obiektów z całej Polski. Wśród nich tylko 23 obiekty spełniło najwyższe wymagania kapituły i otrzymało 100% punktacji oraz statuetki Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Wśród nich znalazł się bardzo dobrze już znany w rodzinnych kręgach Ośrodek ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA. Oprócz spełnienia wszelkich konkursowych wymagań Zalesie Mazury Active Spa otrzymało również Dyplom Uznania za, cytujemy „…absolutne mistrzostwo w animacjach dla dzieci. Złoty medal za ciekawe, zróżnicowane zajęcia i animatorów z wielkim sercem. Zalesie Mazury Active Spa udowadnia że nawet jeśli leje od rana do wieczora, to dzieci wyjeżdżają z hotelu z poczuciem, że to były ich wakacje życia”

Warto podkreślić że w regionie Warmia i Mazury tylko trzy obiekty hotelowe uzyskały najwyższe uznanie w oczach kapituły konkursowej.

Zapraszamy do Zalesia http://www.zalesiemazury.pl/