Fundacja Rodzinna współorganizatorem 5 Festiwalu Rodziny
Maj 8, 2018
Fundacja Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii Partnerem 5 Festiwalu Rodziny
Maj 8, 2018

Teatr Baza Partnerem 5 Festiwalu Rodziny

Teatr Baza mieści się na Sielcach, przy ulicy Podchorążych, i wziął swoją nazwę od mieszczących się w sąsiedztwie baz wojskowych. Ale baza to także fundament, podstawa, punkt wyjścia.

Sercem naszego teatru jest dwuletnia szkoła aktorska, która uczy młodych ludzi podstaw scenicznego rzemiosła i przygotowuje ich do dalszej edukacji w szkołach państwowych. Poza tym pełnimy funkcję centrum kultury i miejsca aktywności lokalnej dla mieszkańców Sielc. W naszej ofercie znajdują się zajęcia dla dzieci, dorosłych i seniorów. Jesteśmy też organizatorem corocznego Festiwalu Grzesiuka, podczas którego upamiętniamy folklor przedwojennego Czerniakowa.

Latem kierujemy swoje działania przede wszystkim do dzieci i rodzin. Przenosimy wtedy naszą scenę w plener i zapraszamy widzów do warszawskich parków na bezpłatne, kolorowe i zabawne przedstawienia. Organizujemy również pikniki rodzinne pod nazwą „Popołudnie z Ferajną”, osadzone w klimacie retro. Mieszkańcy Warszawy mogą podczas nich pograć w gumę i kapsle, własnoręcznie wykonać zabawki z drewna, czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w strojach z naszej garderoby. Naszym celem jest stworzenie swobodnej, pozbawionej pośpiechu atmosfery i umożliwienie twórczego spędzania czasu w gronie rodziny.

Więcej o naszych działaniach znajdziecie na stronie www.teatrbaza.pl oraz na naszym profilu: https://web.facebook.com/TeatrBaza/

Facebook
Twitter
Instagram