Colorshake Partnerem 6 Festiwalu Rodziny
Czerwiec 3, 2019
Polska Akademia Aktywnego Rozwoju Partnerem 6 Festiwalu Rodziny
Czerwiec 3, 2019

Teatr Capitol Partnerem 6 Festiwalu Rodziny

Teatr Capitol to jeden z największych i najprężniej rozwijających się teatrów prywatnych w Polsce.

Powstał w 2008 roku dzięki inicjatywie aktorki i obecnej dyrektor teatru Anny Gornostaj oraz jej męża, reżysera Stanisława Mączyńskiego.

Wysoki poziom teatru gwarantuje bogaty i różnorodny repertuar komediowy, budowany dzięki współpracy z wybitnymi reżyserami teatralnymi oraz wyśmienitymi aktorami. 

Bilet do Teatru Capitol to wejściówka do świata komedii, błyskotliwych dialogów, dowcipnych ripost i pikantnych fars z udziałem gwiazd! 

Teatr Capitol zaprasza również najmłodszych widzów na bajkową scenę! W repertuarze: aktorskie, muzyczne, taneczne, edukacyjne i interaktywne spektakle dla dzieci. 

Dzięki bogatemu i różnorodnemu repertuarowi swoją ulubioną bajkę znajdzie dla siebie zarówno 3 latek jak i 8 latek.

W repertuarze znajdziecie Państwo muzyczne przedstawienia, które bawią i uczą jednocześnie.  

To okazja, by spędzić cudowne, niezapomniane chwile ze swoimi pociechami. 

Podczas wizyty można nie tylko obejrzeć spektakl, ale też wziąć udział w warsztatach i animacjach, które czekają ma młodych widzów zaraz po zakończeniu seansów. 

A wszystko to w cenie biletu.Polecamy bajki Teatru Capitol, a w szczególności nowość – teatralną adaptację znanej na całym świecie bajki „Pinokio” Carla Collodiego

To przepiękna i wzruszająca opowieść o wystruganym z magicznego drewna pajacyku, który staje się prawdziwym chłopcem. 

Pełna zabawnych przygód historia Pinokia niesie ponadczasowe wartości oraz naukę dla nas samych. 

Podczas Festiwalu na capitalnej rikszy będzie można zakupić bilety do Teatru Capitol w specjalnych preferencyjnych cenach oraz otrzymać atrakcyjny rabat na wybrane spektakle z wakacyjnego repertuaru Teatru Capitol.

Podczas losowania głównego czekać na Państwa będą dwa podwójne zaproszenia na spektakle dla dzieci w okresie wakacyjnym w tygodniu – dla rodzin, które będą spędzali wakacje z dziećmi w Warszawie oraz jedno podwójne zaproszenie na spektakl dla dorosłych. 

Facebook
Twitter
Instagram